![](https://algorytm.ngo/static/content/thumbs/640x428/9/31/selr3v---c4536x3033x0sx1677s-c4536x3033x0sx1677s-up--cf82605d306188d84b09cce3729de319.jpg)
Команда «Агоритму дій» взяла участь у ІХ Європейському конгресі місцевого самоврядування, що проходив 4-5 березня у місті Миколайки в Польщі.
На конгресі були представники бізнесу, громадських організацій та органів місцевого самоврядування з різних країн світу. Загалом — близько 2500 учасників. Обговорення стосувалися, зокрема, співпраці України та Польщі механізмів розвитку та відновлення міст і регіонів, інвестицій, а також — інтеграції біженців.
![«Алгоритм дій» на ІХ Європейському конгресі місцевого самоврядування у Польщі](https://algorytm.ngo/static/content/thumbs/500x/b/8d/dhr54r-9bcc31c5a09f4037763c51d3925a98db.jpg)
Це — чудова нагода обмінятися досвідом, почути цікаві рішення та знайти партнерів. Саме з такою метою на захід поїхали представниці «Алгоритму дій» Катерина Бохинська, Оксана Савчук та Іванна Шуба.
З цінного: знайомство з цікавими людьми, нетворкінг з представниками урядових та неурядових організацій Польщі та Великої Британії.
З безцінного: чимало людей, котрих ми зустрічали на заході, вже були в Луцьку, чули про «Алгоритм дій» та зацікавлені у співпраці. Про декого з них ви почуєте вже незабаром.
Продовжуємо розвивати мережу контактів та партнерств.