![](https://algorytm.ngo/static/content/thumbs/640x428/a/2f/5grf3t---c4016x2685x0sx1967s-c4016x2685x0sx1967s-up--ecf69668fd932082a34c5b63deee92fa.jpg)
Луцький національний технічний університет став новим партнером платформи «Алгоритм дій».
Меморандум про співпрацю підписали ректорка університету Ірина Вахович та уповноважений представник «Алгоритму дій», керівник архітектурно-будівельних та інфраструктурних проєктів Віктор Чешук.
![Віктор Чешук та Ірина Вахович](https://algorytm.ngo/static/content/thumbs/640x428/c/8a/3wfoh6---c640x428x50px50p-c640x428x50px50p-up--854e6b5e8b703eb99d4ca37426b248ac.jpg)
Що нас чекає далі?
По-перше, спільні дослідження й проєкти, роботу над якими ми вже почали. Вони стосуватимуться розвитку інфраструктури, організації дорожнього руху й покращення благоустрою в Луцьку. Важливо, що над розробкою цих проєктів з нами працює також ГО «Просторовий рух» — ще один партнер «Алгоритму дій». До речі, «Просторовий рух» також підписав меморандум із ЛНТУ.
![Підписання меморандуму](https://algorytm.ngo/static/content/thumbs/640x428/f/cc/xy4ydd---c640x428x50px50p-c640x428x50px50p-up--0d84a55301c0398dfd3295b8024b9ccf.jpg)
Тож вже незабаром ми презентуємо наші спільні напрацювання, котрі позитивно вплинуть на якість життя у громаді.
По-друге, Луцький національний технічний університет формує спільноту талановитої молоді, чиї ідеї й активності підсилять наші прагнення трансформувати Луцьк у центр креативної економіки.
По-третє, разом ми плануємо проводити освітні заходи, семінари задля створення сприятливих умов для розвитку науки та підтримки креативних індустрій.
Радіємо, що до нашої мережі партнерств увійшов такий потужний навчальний заклад й вже готуємо презентацію наших спільних проєкті.
![Іванна Шуба та Віктор Чешук з «Алгоритму дій», Ірина Вахович, ректор ЛНТУ, Павло Мазилюк та Данило Яловенко з ГО «Просторовий рух»](https://algorytm.ngo/static/content/thumbs/640x428/2/aa/gcdsha---c640x428x50px50p-c640x428x50px50p-up--fbd6c2c5f5528405525056550c4fcaa2.jpg)