![](https://algorytm.ngo/static/content/thumbs/640x428/6/86/4l4okq---c640x428x50px50p-c640x428x50px50p-up--8cc830ae2dc082090464be92a5d56866.jpg)
Керівниця комунікаційного відділу «Алгоритму дій» Катерина Бохинська стала учасницею освітнього туру від Європейського Союзу SME and BSO Tour.
Це навчання для бізнесів та організацій, що працюють з креативними індустріями, з України, Вірменії, Молдови, Азербайджану та Грузії. Катерина Бохинська — одна із семи учасників, яких відібрали з України.
![](https://algorytm.ngo/static/content/thumbs/640x428/d/8a/psmuo4---c640x428x50px50p-c640x428x50px50p-up--441d8ddcb5d09a8d0a524e8487b518ad.jpg)
Протягом п’яти днів вони вивчали передові стратегії цифрового маркетингу. Їх чекали інтерактивні семінари та тренінги, знайомство з європейськими технологічними компаніями та спілкування з експертами. Події відбувалися у різних локаціях, що дозволило учасникам сповна дослідити інноваційний ландшафт Естонії.
Зокрема, вони побували у
- яскравій мистецькій точці на мапі Таллінна Telliskivi Creative City;
- міжнародному фотомузеї, що став місцем зустрічі митців Fotografiska;
- лабораторії інновацій та винахідництва для дітей Vivita creativity accelerator;
- платформі для розвитку малих підприємств (зокрема, креативних і дизайнерських компаній) Tallinn Creative Incubator;
- Естонській академії мистецтв (The Estonian Academy of Arts).
Це була нагода не лише повчитися, познайомитися із цікавими людьми, обмінятися ідеями. Для мене це стало ще й можливістю надихнутися технологічними просторами Естонії. І я вже маю кілька нових пропозицій щодо організації Центру креативних індустрій «АБО», котрий ми запускаємо в Луцьку
![](https://algorytm.ngo/static/content/thumbs/640x428/9/cf/hhjgxi---c640x428x50px50p-c640x428x50px50p-up--75caacf80a02fe4be5613f341cb57cf9.jpg)
До того ж учасники відвідали Latitude59, найбільшу в регіоні міжнародну подію стартапів та технологій, яка щороку збирає понад 3 000 людей з понад 60 країн.