![](https://algorytm.ngo/static/content/thumbs/640x428/1/60/il6h2y---c640x428x50px50p-c640x428x50px50p-up--df195eb9c14047b5e99f796921cba601.jpg)
«Алгоритм дій» взяв участь в «Інфракультурі» — події, що зібрала 15 культурних дієвців з усієї України. Разом вони досліджували стан культури в Україні загалом та Івано-Франківський контекст зокрема.
Захід спільно організували Lanka та Cedos у рамках програми Vidnova Lab. Вони відібрали для участі 15 культурних дієвців з усієї України. Учасники зовсім різні: представники громадських організацій, бібліотек, музеїв і навіть органів місцевого самоврядування. Серед них — і керівниця креативного хабу АБО AБО Тетяна Зубрик.
![Тетяна Зубрик з учасниками події «Інфракультура»](https://algorytm.ngo/static/content/thumbs/640x428/b/0c/bos65z---c640x428x50px50p-c640x428x50px50p-up--d8a254b4b33c8bf6572a798245ddc0cb.jpg)
Впродовж трьох днів учасники досліджували культурну інфраструктуру Івано-Франківська та обмінювалися досвідом. А ще — разом шукали шляхи для культурно-чутливого відновлення України, котре враховує контекст кожного регіону.
![Учасники події «Інфракультура»](https://algorytm.ngo/static/content/thumbs/640x428/0/f2/hi6n3w---c640x428x50px50p-c640x428x50px50p-up--ec03bf67f9a8aada4372948b5dae8f20.jpg)
Vidnova Lab для інфраструктури культури — це делікатне переродження, що враховує локальну культурну ідентичність, місцевий ландшафт, спадщину та природу. І це принципово інший наратив, що окреслюється формулою build forward (будуємо у майбутнє) на противагу build back better (відбудуємо краще, ніж було). Адже мова не лише про фізичну відбудову, як про оновлення способу мислення, погляду на себе та на систему управління і взаємозвʼязків.