![](https://algorytm.ngo/static/content/thumbs/640x428/5/bf/etepdr---c640x428x50px50p-c640x428x50px50p-up--5fc54b1d7791069ad041e2e343e2cbf5.jpg)
Із 13 липня по 13 серпня у Луцьку перебував найбільший міжнародний артпроєкт року в Україні — «Модуль тимчасовості» (МОТ).
МОТ — тимчасовий культурний простір від don’t Take Fake, створений із міжнародною командою, та однойменна виставка сучасного мистецтва від 28 митців з 10 країн під кураторством Фабріса Бусто.
Це спроба зафіксувати плинність життя та його часу в мистецтві, показати невизначеність і водночас підтримати бажання продовжувати — жити, творити, боротися. Конструкція подорожує Україною і у липні-серпні працювала в Луцьку.
![](https://algorytm.ngo/static/content/thumbs/640x428/6/ad/ctbqdt---c640x428x50px50p-c640x428x50px50p-up--f32fdc74c356f2539307f0680335aad6.jpg)
За 32 дні роботи МОТ на Театральному майдані Луцька відвідали понад 7000 людей. Щовихідних у просторі відбувалися екскурсії від команди організаторів, де можна було дізнатися більше про роботи митців та конструкцію МОТ — у Луцьку їх було десять.
![МОТ на Театральному майдані Луцька](https://algorytm.ngo/static/content/thumbs/640x428/2/f3/t52wap---c640x428x50px50p-c640x428x50px50p-up--5533bde009c7cf764b85a861b61ddf32.jpg)
Також у МОТ провели чотири спеціальні події — два кінопокази української анімації спільно з Кіностудією імені Олександра Довженка, зустріч з архітектором МОТ Славою Балбеком та виступ львівського піаніста і композитора Alex Pian.
![Зустріч зі Славою Балбеком — архітектором МОТ](https://algorytm.ngo/static/content/thumbs/640x428/8/cc/s65atz---c640x428x50px50p-c640x428x50px50p-up--cb6951e554c96303d58ce202d27a3cc8.jpg)
![Виступ Alex Pian у МОТ](https://algorytm.ngo/static/content/thumbs/640x428/1/f9/rtpgde---c640x428x50px50p-c640x428x50px50p-up--b6c47ed2d739b300a0dc969d4aaaff91.jpg)
![Показ української анімації](https://algorytm.ngo/static/content/thumbs/640x428/5/51/glfhkp---c640x428x50px50p-c640x428x50px50p-up--ac8dff9ba150b95fd0f1c0903c0a0515.jpg)
Усі кошти із продажу квитків у простір, на екскурсії та спецподії, товарів із гіфтстору (сувенірної крамниці) спрямували у фонд МОТ, мета якого — відновлення культурних інституцій, що постраждали внаслідок російської агресії.
![](https://algorytm.ngo/static/content/thumbs/640x428/0/33/njuzqp---c640x428x50px50p-c640x428x50px50p-up--dc40dd8bf46e876e8cb310a2f7d86330.jpg)
![](https://algorytm.ngo/static/content/thumbs/640x428/2/73/polrra---c640x428x50px50p-c640x428x50px50p-up--c4a6b70613371876d408fe2532e0f732.jpg)
![](https://algorytm.ngo/static/content/thumbs/640x428/e/ae/f5prub---c640x428x50px50p-c640x428x50px50p-up--9b223cc761f284ac9d709c4f86076aee.jpg)
![](https://algorytm.ngo/static/content/thumbs/640x428/4/29/2tgtux---c640x428x50px50p-c640x428x50px50p-up--c9f85b2cc5e2ee90145d7749c660f294.jpg)
![](https://algorytm.ngo/static/content/thumbs/640x428/1/fb/wok4fg---c640x428x50px50p-c640x428x50px50p-up--95d7621d6fb45a73b777cc6f6bd62fb1.jpg)
![](https://algorytm.ngo/static/content/thumbs/640x428/a/cc/lfvi5l---c640x428x50px50p-c640x428x50px50p-up--a00eac6e32446a022398da33d868ccca.jpg)
![](https://algorytm.ngo/static/content/thumbs/640x428/5/46/oxxk2t---c640x428x50px50p-c640x428x50px50p-up--8d04e054291a99940fbbacedcf397465.jpg)
![](https://algorytm.ngo/static/content/thumbs/640x428/6/37/6xm2rz---c640x428x50px50p-c640x428x50px50p-up--cc735b8785d6a9464aa36a07b3acd376.jpg)
![](https://algorytm.ngo/static/content/thumbs/640x428/6/c5/3awkjf---c640x428x50px50p-c640x428x50px50p-up--ea5fa35cc528ee707d01e00159482c56.jpg)