![](https://algorytm.ngo/static/content/thumbs/640x428/4/51/aopyz3---c640x428x50px50p-c640x428x50px50p-up--6e9d116996fdd9ffafa7374caeb95514.jpg)
Ми зробили важливий крок до реалізації проєкту RE:Ukraine Housing Lutsk — забезпечили електроенергією майбутній центр відновлення для українців, що постраждали від війни.
Його, нагадаємо, облаштовують на березі Стиру в селі Жидичин, що неподалік Луцька. Проєкт передбачає 20 модульних будиночків з усіма необхідними зручностями для тимчасового проживання. Містечко буде обладнане повноцінною екосистемою та інфраструктурою для відновлення тих, хто цього потребує.
А ми надалі продовжуємо розвивати інфраструктуру, створюючи зручне, корисне та затишне середовище.
Довідково: RE:Ukraine housing Lutsk є частиною національної системи RE:Ukraine Housing, розробленої balbek bureau.