![](https://algorytm.ngo/static/content/thumbs/640x428/c/37/tgxqgg---c640x428x50px50p-c640x428x50px50p-up--0b5f0a7b3011277146cff1c60e9ad37c.jpg)
«Алгоритм дій» став партнером UK-Ukraine Tech Forum — події, що вивчає потенціал технологічної співпраці між Україною та Великою Британією. А ще презентував створення креативного хабу у Луцьку.
UK-Ukraine Tech Forum проходив у Лондоні 7-8 березня. Його мета — створити платформу для діалогу та співпраці у технічній сфері.
«Алгоритм дій» на форумі представляли співзасновник Адам Харлампович, керівник Вадим Махомед та керівниця комунікаційного відділу Катерина Бохинська. Саме вона й стала спікеркою у панельній дискусії «Простір для співпраці: навички та інновації». Катерина розповіла про майбутній креативний хаб, що втілюється «Алгоритмом дій» у Луцьку.
![Адам Харлампович, Вадим Махомед та Катерина Бохинська на UK-Ukraine Tech Forum](https://algorytm.ngo/static/content/thumbs/640x428/7/49/3vq45a---c640x428x50px50p-c640x428x50px50p-up--8fae691636e1e5e86d07f700166e9497.jpg)
«Ми віримо, що найкращий прогрес відбувається в екосистемі. Тому й створюємо такий хаб у Луцьку, де сконцентруємо найкращий досвід з усього світу у сфері креативних індустрій. Важливими у цьому бачимо три пункти: сильні партнерства, залучення талантів і вирішення реальних проблем»,
Важливо, що інші учасники форуму підтримали нашу концепцію, поділилися своїми ідеями й ще раз підтвердили, що «Алгоритм дій» рухається у правильному напрямку.
Додому команда повернулася з новими знаннями та цікавими знайомствами, які, ми переконані, перетворяться на якісні партнерства.