![](https://algorytm.ngo/static/content/thumbs/640x428/e/ee/zvu3na---c3200x2140x0sx489s-c3200x2140x0sx489s-up--d78f1a05b925d5ed19a15949867b1eee.jpg)
Платформа «Алгоритм дій» трансформує Луцьк у місто можливостей для представників креативних індустрій.
Саме тому ми підтримуємо тих, хто розвиває цей напрям економіки. А це талановиті актори, письменники, художники, скульптори, танцівники, співаки та й інші митці, що творять і презентують Україну в усьому світі.
Чому це важливо?
По-перше, креатив — це джерело новаторських ідей. У 21 столітті увага людей, творчість та інтелект стають найціннішим ресурсом для розвитку економіки.
По-друге, митці створюють унікальні продукти та послуги, формуючи цим самим нашу ідентичність й адвокатують Україну на міжнародному ринку.
По-третє, війна привернула увагу світової спільноти до української культури, а один з основних фокусів міжнародних донорів в Україні — на культурних проєктах. Якщо ми станемо зрозумілішими для світу через мистецтво — світ буде розуміти, чому за нас важливо боротися.
Тож далі розповідаємо про кілька напрямків креативних індустрій, з якими активно працюємо останнім часом.
Театр «Гармидер»
Ми підписали меморандум про співпрацю із театром «Гармидер», що вже майже 20 років веде соціокультурний діалог із лучанами. І першим результатом партнерства стала презентація у Києві вистави «Пʼять Пісень Полісся». Вона, до речі, увійшла до вісімки найкращих камерних вистав України за версією експертів фестивалю-премії «Гра».
![Гастролі театру «Гармидер» у Києві](https://algorytm.ngo/static/content/thumbs/640x428/1/af/cxgdui---c640x428x50px50p-c640x428x50px50p-up--4d164dc92f2c49daf9640a2c5768daf1.jpg)
«Фронтера»
Це ціла екосистема літературних заходів, які ми тепер також активно підтримуємо. Для нас важливо розповідати про сучасну українську літературу світові й показувати, що попри війну українські автори й авторки творять якісні тексти.
![Підписання меморандуму про співпрацю з «Фронтера»](https://algorytm.ngo/static/content/thumbs/640x428/6/fb/h5imui---c640x428x50px50p-c640x428x50px50p-up--d816ce65d3607034de25f0e31ab87fb6.jpg)
Скульптура Зерно
Це частина ініційованого «Алгоритмом дій» публічного міського скверу у центрі Луцька. Двометрова скульптура виготовлена зі сталі, вона є однією із серії «Культурні зерна» мистецької групи GAZ. До речі, Зерно має особливу місію — воно збирає донати у фонд «Повернись живим» на розмінування України.
![Сукульптура Зерно у Луцьку збирає донати на розмінування](https://algorytm.ngo/static/content/thumbs/640x428/4/cb/qxxhcy---c640x428x50px50p-c640x428x50px50p-up--1bcbf57d7fdf38e61057b2b7fb580cb4.jpg)
Артгалерея просто неба 4/8 gallery
Це галерея стрит-арту на території рекреаційного комплексу City Park у Луцьку, яка є неформальним експозиційним простором без обмежень уяви та фантазій.
![4/8 gallery в Луцьку](https://algorytm.ngo/static/content/thumbs/640x428/3/76/sf5zon---c640x428x50px50p-c640x428x50px50p-up--10c91d008eaa2dacbbf50810233ce763.png)
Ukrainian Artmarket Analysis
«Алгоритм дій» став партнером проведення першого аналізу українського артринку 2021-2023 років Ukrainian Artmarket Analysis. Масштабне дослідження показало тенденції розвитку ринку, а також важливі успіхи українських художників і в Україні, і за кордоном.
Загалом же ми прагнемо об’єднати потужне ком’юніті креативників, щоб активізувати їхню діяльність, створювати колаборації, що привертатимуть увагу до України та Луцька зокрема.
![Презентація першого аналізу українського артринку 2021-2023 років](https://algorytm.ngo/static/content/thumbs/640x428/7/08/64bc2c---c640x428x50px50p-c640x428x50px50p-up--1cffdce5bfe4267f6cc84f541ef4c087.jpg)