![](https://algorytm.ngo/static/content/thumbs/640x428/b/eb/lc5jxi---c640x428x50px50p-c640x428x50px50p-up--4379c393c11b31be6aa6e30194224ebb.jpg)
На початку липня Тимчасовий культурний простір «Модуль тимчасовості» (MOT), який побачило майже 40 000 відвідувачів, представлять лучанам.
Проєкт організований київською командою don’t Take Fake, подорож і робота простору у Луцьку реалізується за підтримки ГО «Алгоритм дій».
МОТ — двоповерхова будівля, складена з 27 контейнерів-модулів, із виставкою робіт світових та українських художників. Тут також проведуть серію кінопоказів і лекцій. Мета проєкту — привернути ще більше уваги до України та зібрати кошти на відновлення культурних установ, які постраждали внаслідок російської агресії.
![](https://algorytm.ngo/static/content/thumbs/640x428/b/eb/lc5jxi---c640x428x50px50p-c640x428x50px50p-up--4379c393c11b31be6aa6e30194224ebb.jpg)
![](https://algorytm.ngo/static/content/thumbs/640x428/1/e5/4fouvu---c640x428x50px50p-c640x428x50px50p-up--e4b8284cce8532c585e813157ef79e51.jpg)
![](https://algorytm.ngo/static/content/thumbs/640x428/7/07/4k5mal---c640x428x50px50p-c640x428x50px50p-up--92c21daf17e0b0cd7c28cf6a2b2d5077.jpg)
![](https://algorytm.ngo/static/content/thumbs/640x428/7/8f/yugrly---c640x428x50px50p-c640x428x50px50p-up--eb16fcae7d2c42d7eceb5183d14138f7.jpg)
![](https://algorytm.ngo/static/content/thumbs/640x428/2/3d/qxwyzi---c640x428x50px50p-c640x428x50px50p-up--89ebe2b7bfeb3c51b265d7034b5283d2.jpg)
![](https://algorytm.ngo/static/content/thumbs/640x428/3/f0/yqak3v---c640x428x50px50p-c640x428x50px50p-up--9e7073c290a15ef8386f4c6568abef03.jpg)
![](https://algorytm.ngo/static/content/thumbs/640x428/0/30/qtqwra---c640x428x50px50p-c640x428x50px50p-up--370980f0004914909997b699f94c1300.jpg)
![](https://algorytm.ngo/static/content/thumbs/640x428/f/fe/lcpslh---c640x428x50px50p-c640x428x50px50p-up--c12a33a4e03ef3e22cc5525d3f378fef.jpg)
![](https://algorytm.ngo/static/content/thumbs/640x428/b/03/rvhme3---c640x428x50px50p-c640x428x50px50p-up--ffbfab863405a813c91a92010cd9603b.jpg)
Як потрапити?
MOT відкриється у липні й працюватиме без вихідних протягом місяця: з 13:00 до 20:00 — у будні та з 11:00 до 20:00 — у вихідні.
Вхід у порядку живої черги. Рекомендована ціна квитка — 150 гривень. Проте кожен відвідувач за бажання може обрати більшу чи меншу суму.
На спеціальні події, що стартуватимуть в окремі дні після закриття експозиції, вхід буде лише за платними квитками, доступними на сайті MOT.
Локація може автономно працювати в разі тривалих відключень світла. Під час повітряної тривоги простір закриватиметься.
Кошти зібрані з продажу квитків, а також весь прибуток із гіфтстору, гроші з аукціону — окремий грошовий фонд. Вони повність будуть передані на відбудову українських артінституцій, пам’яток і музеїв.
Таким чином кожен, хто купить квиток, будь-що в гіфтсторі або візьме участь в аукціоні, автоматично долучиться до поповнення фонду та допоможе у відновленні культури.
Кількість проєктів, які команда зможе підтримати, залежатиме від зібраної фінальної суми та нагальної потреби установ на момент завершення збору. Перелік інституцій та установ команда формуватиме разом зі спеціалістами в галузі культури — звітність про всі витрати публікуватимуть у соцмережах проєкту.
Чекаєте на відкриття МОТ? Підписуйтеся на наші соцмережі, щоб стежити за цим проєктом і першими дізнатися програму виставок, що відбудуться у Луцьку.