![](https://algorytm.ngo/static/content/thumbs/640x428/3/bf/35kcqk---c640x428x50px50p-c640x428x50px50p-up--89834d3a4bf80e35a938d558e4799bf3.jpg)
Навесні в Луцьку відкриється центр підтримки підприємців Дія.Бізнес, який допоможе місцевим підприємцям розвивати власні справи.
Для цього Офіс з розвитку підприємництва та експорту, який спільно з Мінцифрою реалізує проєкт Дія.Бізнес, підписав багатосторонній меморандум про співпрацю із Волинською обласною військовою адміністрацією, IT-компаніями ideil, redesign і UKRSIBBANK BNP Paribas Group.
Що корисного очікувати від центру:
- безоплатні консультації для представників бізнесу
- бізнес-події та освітні програми для підприємців
- спільнота однодумців для пошуку партнерів і залучення інвестицій
- допомога у реєстрації бізнесу та консультації з юридичних питань
- pop-up локація для тест-драйву продукту перед виходом на ринок
Центр Дія.Бізнес у Луцьку буде відкрито з ініціативи Міністерства цифрової трансформації України, Офісу з розвитку підприємництва та експорту, за сприяння Волинської обласної державної адміністрації та за підтримки IT-компаній ideil, redesign та Ukrsibbank BNP Paribas Group. Центр оперується ГО «Діджитал Волинь» за фінансової підтримки ГО «Алгоритм дій».